Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ev ve ofis taşımada evden eve nakliyat hizmetleri kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat bir adresten eşyaların belli bir sistem ve plan çerçevesinde alınarak farklı bir adrese nakledilmesidir. Bakırköy evden eve nakliyat firmalarının çok fazla olmasıyla bilinen bir ilçedir. Bakırköy, İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biridir. Kalabalık olduğundan dolayı taşınma ihtiyacı fazla olmaktadır. Talep artınca firma sayıları da artmaktadır. İlçedeki firmaları amatör ve profesyonel olarak ikiye ayırabiliriz.

Amatör firmalar, günlük eleman çalıştırır. Genellikle yeni kurulmuşlardır pek fazla tecrübeleri yoktur. Araç filoları geniş değildir. Paketleme için battaniye ve koli dışında genellikle farklı bir materyal kullanmazlar. Daha çok standart taşıma sistemini benimserler. Teknolojik cihazları pek kullanmazlar. Müşterilerin sorularına genellikle kaçamak cevaplar verirler. Belli bir sistemleri yoktur.

Profesyonel firmaların belli bir çalışma sistemleri vardır. Firmamız Bakırköy evden eve nakliyat firmalarından olup profesyoneller arasında yer almaktadır. Elemanlarımız sigortalı işçilerimizdir. Deneyimli ve alanlarında uzmandırlar. Geniş araç filosuna sahibiz. Paketleme için gelişmiş materyalleri kullanmaktayız. Eşyalara zarar vermemek için asansör gibi teknolojik cihazları kullanmaktayız. Müşterilerimizin sorularına net ve açıklayıcı cevaplar vererek farkımızı ortaya koymaktayız.

Bakırköy Asansörlü Nakliyat

Binalarda insanları taşımak için asansörler bulunur. Apartmanda birisi taşınacağı zaman hemen asansör kapatılır. Çünkü insan taşımak üzere tasarlanan asansörlere yük konulduğunda bozulmaktadır. Bakırköy evden eve nakliyat firmalarının profesyonel olanları asansör kullanmaktadır. Kullanılan bu asansör bizim bildiğimiz asansörlerden değildir. Binanın dışına yaslanan bir cihazdır. Eşya alınacak veya nakledilecek dairenin balkonuna veya uygun bir camına doğru kurulan asansör ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınır.

Günümüzde genellikle binalar çok yüksek yapılmakta. Yüksek binalardaki dairelerin merdivenlerden taşınması çok zordur. Firmamız müşterimiz ısrar ederse merdivenden taşıma yapmaktadır. Fakat bu çok tavsiye edilen bir durum değildir. Çünkü merdivenlerden taşındığında eşyalarınızın zarar görme ihtimali çok fazladır. Sırta alınıp defalarca konulup kaldırılan ve dönerken kenarlara çarpan bir buzdolabının zarar görmemesi mümkün mü? Normal şartlarda mümkün değildir. Asansörle taşındığında ise hasar görmez. Güzelce paketlenen buzdolabı dairenin balkonundan asansörün yük kısmına konur. Ve bir iki dakika içinde buzdolabı araca inmiş olur. Bakırköy asansörlü nakliyat hizmeti hem eşyalarınızın zarar görmesini engeller hem de taşınma zamanınızı kısaltır.

Bakırköy Şehir İçi Nakliyat

Firmamız nakliyeyi belli bir plan ve sistem çerçevesinde gerçekleştirir. Profesyonel Bakırköy evden eve nakliyat firmalarından olan firmamızın hizmet serüveni şu şekilde gerçekleşir;

  • İletişim numaramızla arayarak veya büromuza gelen müşterilerimizin taleplerini alırız. Müşterimiz için uygun olan bir vakitte eşyaları görmek için randevu talep ederiz. Keşif amaçlı aldığımız randevudaki amacımız eşyaların yoğunluğunu anlamaktır. Eşyalara göre araç ayarlarız, paketleme malzemelerini belirleriz ve fiyat belirlemesi yaparız.
  • Müşterimizde sözde anlaştığımız hususları yazıya dökeriz. Nakliyenin bütün detaylarının yer aldığı sözleşmenin bir örneği bizde diğeri müşterimizde kalır.
  • Sözleşmede yazan ve anlaştığımız tarihte ve saatte aracımız, asansörümüz, paketleme malzemelerimiz ve elemanlarımız verilen adreste hazır olur.
  • Eşyaların paketlenmesi için sökülmesi gerekenler sökülür, çıkarılması gereken makineler çıkarılır.
  • Uygun malzemelerle eşyaların zarar görmemesi konusunda özel hassasiyet gösterilerek paketleme yapılır.
  • Paketlenen eşyalar asansörle araca indirilir.
  • Araca yerleştirilen eşyalar yeni adrese nakledilir.
  • Yeni adreste bütün eşyalar yerli yerine konulur. Ardından müşterimizle son kontrolleri yaparak bitiririz.
  • Bütün dikkatimize ve tedbirlerimize rağmen hasar oluştuysa ödeyerek Bakırköy şehir içi nakliyat hizmetimizi sona erdiririz.

Bakırköy Şehirlerarası Nakliyat

İnsanların hayatları devam ettiği müddetçe taşınma ve göçme yaşanacaktır. Bakırköy şehirlerarası nakliyat hizmetleri Bakırköy veya İstanbul’un diğer ilçelerinden farklı bir ile taşınacak olanlara yardımcı olmaktadır. Nakliyat profesyoneller tarafından yapılması gereken ciddi bir iştir. İnsanlar eşyalarını emanet ettiklerinden dolayı firmalarına güvenmek istemektedir. Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir firma olarak şehirlerarası nakliye yapmaktayız. Nakliye yapmaya uygun olduğumuza dair yetkili merciden alınan Taşıma Yetki Belgesine sahibiz.

Yetki belgemiz olduğundan şehirlerarası nakliyede hiçbir sorun yaşamayız. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde şehirlerarası nakliyenin ayrı bir yeri vardır. Uzun yolda eşyaların zarar görmemesi için güzelce paketlenmesi, yeterli büyüklükte bir araçla taşımanın yapılması ve eşyaların tecrübeli bir kişi tarafından düzgün bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Sadece yerleştirme yetmemektedir. Çelik kasa araçlarımızın içinde bulunan özel mekanizmalarla sabitlemeler yapılır. Uzman elemanımız tarafından sabitlenen eşyalar Kars’a kadar hiç hasar görmeden gider.

İstanbul evden eveİstanbul ev taşıma

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?