İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Vatanın doğduğun yer değil, doyduğun yer mantığıyla hareket eden bir çok insan, bulunduğu ortamdan ayrılıp, iş bulmak ya da okumak amacıyla başka şehirlere göç etmektedir. Kimi zaman kendi istekleri ile kimi zaman ise zorunlu olarak şehirden ayrılırken, yanlarında kullandıkları ve kendileri için maddi ya da manevi değeri olan eşyalarını da götürmektedir. Bu da nakliye hizmetini tercih etmelerine neden olmaktadır. Mega kent İstanbul şehirlerarası nakliyat firmalarının yoğun bulunduğu illerimizdendir.

Günümüzde nakliye denilince akla sadece eşyaların taşınması gelmemektedir. Nakliye kapsamlı ve sorumluluk gerektiren bir hizmettir ve her firma bu işi gereği gibi yapmamaktadır. Kırılan ya da kaybolan eşyalar, işin zamanında yapılmaması, çalışanların işin ciddiyetinde olmaması gibi nedenlerle bir çok insan nakliyeden memnun kalmamaktadır. Bir de şehirler arası nakliye olursa, bu sıkıntı iki katına çıkabilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

İnsanların taşınma stresi, daha ilk taşınmayı düşündükleri anda başlamaktadır. Bir yandan bulunduğu ortamdan ayrılmanın verdiği hüzün, diğer yandan yeni taşınacakları ortama alışabilme korkusuna bir de eşyaların en hasarsız şekilde taşınma telaşı eklenmektedir. Haliyle bu da kişileri,  işi en doğru şekilde yapan nakliye firması arayışına yöneltmektedir.

İstanbul şehirlerarası nakliyat firması denilince akla ilk olarak firmamız gelmektedir. Çünkü, müşteri isteği doğrultusunda hareket eden firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Firmamız, saygınlığını ve tercih edilme sebebini iş prensibinden hiç bir şekilde ödün vermemesine borçludur. Bir nakliye firmasında aranılan en büyük özelliklerden biri, güven vermesidir. Firmamız uzun yıllardır müşteri-firma ilişkilerinde güven kazanmış, itibar sahibi bir firmadır.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat,  kendi alanlarında çok özen gösterilmesi gereken hizmetlerdir. Ancak, şehirler arası nakliyenin farkı taşınılacak bölgenin mesafe olarak daha uzak olması nedeniyle, nakliye firmalarının taşıma için kullanacağı malzeme ve araçlardır. Firmamız İstanbul şehirlerarası nakliyat firmaları arasında, en son teknolojiye uygun techizat ve yeni araçları ile lider konumundadır.

İstanbul şehir içi nakliyat firmalarının çok azı, bu hizmeti şehirlerarası olarak da verebilmektedir. Firmamız bu sayılı firmalardan biridir. Hızla gelişen dünyamızda, nakliye adına olan en son yeniliklerden faydalanarak, müşterimize en iyi hizmeti sunmak için kendimizi devamlı yenilemekteyiz. Uzak mesafeleri, yol ve hava durumunu göz önüne alarak müşterimize verdiğimiz saat ve günde hizmetimizi tamamlamakta ve bize olan güveni kanıtlamaktayız.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Özellikle mega kentlerde yeni yapıların bir çoğu çok katlıdır. Daha eski yapılar ise kat sayısı olarak az, ancak iç yapıları dardır. Bu da nakliye sırasında hem zaman kaybına yol açmakta hem de eşya ve yapıların istemeden zarar görmesine neden olmaktadır. Bu arada bina içerisindeki kişiler de rahatsız olmakta ve bu durum işi yaptıran müşteriye sıkıntı yaratmaktadır. Bu da İstanbul asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmaların rağbet gördüğü bir şehir olmasına neden olmaktadır.

Firmamız; İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan sayılı firmalar arasından, asansörlü taşımacılık hizmeti ile de sıyrılmaktadır. Özellikle büyük ve elektronik eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi, sunduğumuz asansörlü sistem ile mümkün olmaktadır. Ayrıca asansörlü taşıma ile zaman kaybı yaşanmamakta, eşyların daha kısa sürede araçlara yüklenip, belirtilen noktada binalara yerleşmesi sağlanmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Firmamızın Farkı

Firmamız; müşteri kendisine ulaştığı andan itibaren, kişilerle iletişim halinde çalışmaktadır. Öncelikle,

  • Müşterinin istekleri dinlenir ve ücretsiz ekspertiz gönderilerek eşyanın yoğunluğu ve mahiyetine bakılır.
  • Nakliye olunacak noktaya göre mesafe hesaplanır.
  • Yol durumu göz önüne alınarak, eşyaların zarar görmemesi için en uygun ambalaj malzemeleri ve araçlar seçilir.
  • Eşyaların güvende olması ve müşterinin mağduriyetini önleme açısından tüm eşyalar daha önceden sigortalanır.
  • Asansörlü sistemle alınan eşyalar, araçlara yerleştirilir. Hava durumu da göz önüne alınarak belirlenen günde nakliye için harekete geçilir.
  • Tahmini olarak verilen sürede ulaşan araçlardan tüm eşyalar, yine aynı hassasiyetle indirilerek belirtilen bina içine yerleştirilerek hizmet tamamlanır.

Eşyaların sökülüp montajı ve taşınması uzman ekibimizce yapılmaktadır. Tüm bu itinalı çalışmalarımızla İstanbul şehirlerarası nakliyat firmamız, farkını ortaya çıkarmaktadır.

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?