Ambalajlama

Eşya Paketleme

Nakliyat ve taşınma gibi durumlarınızda, ihtiyaçlarınızda uzun ve gereksiz zamanlar harcamadan doğru ve güvenilir şekilde eşya paketleme sistemimiz ve tecrübeli çalışanlarımız ile size gerekli hizmeti sunmaktayız. Eğer kalabalık bir şehirde oturuyorsanız ve ani bir karar ile taşınmaya karar verdiyseniz, bu durumda telaş yapmadan bizim firmamızı seçerek kendinizi güvende hissedebilirsiniz. 

Firmamız eşyalarınızı sizin onlara gösterdiğiniz özeni bozmadan sağlıklı bir şekilde yeni evinize taşıyacaktır. Bu hizmetlerimiz arasında eşyaların ambalaj ve eşya paketleme hizmeti ve yeni adrese yerleştirilme işlemlerine kadar tüm alanlarda size kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunabilmekteyiz. 

Bu güvenilir hizmetlerimiz için de şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat seçeneklerinden ikisi de mevcuttur. İsterseniz bulunduğunuz bir şehirden ayrılmadan dilerseniz de şehirler arası bir taşınma durumunuzda firmamız size rahatlık ile hizmet verebilmektedir. Eğer yüksek bir binanın üst katlarında oturuyorsanız bunu hiç dert etmenize gerek yok. Son teknoloji olan asansörlü nakliyat hizmetimiz de size kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmetimiz

Elemanlarımız son derece titiz ve dikkatli şekilde çalışmaktadır. Değerli eşyalarınızın zarar görmemesi ve kırılmaması için gerekli hassasiyeti gösterdiklerinden emin olabilirsiniz. Her gün gelişen teknoloji ve yeni nesil araçlarımızın yenilenmesi ile tanınan nakliyecilik hizmetimiz referanslarımızın ve müşteri memnuniyetleri ile de pek çok yerde nam salmıştır. Eğer bizi tercih ederseniz korkmanıza gerek kalmayacak hizmetimizden sonuna kadar memnun kalacağınızı temenni ederiz.

Eşya Paketleme ve nakliye firmamız son derece kolay ve son derece ekonomik fiyatlara paketleme ve nakliyat hizmeti sunacak olan firmamız, sizlere koşul ve şart olmadan sigorta hizmeti de sunmaktadır. Dağıtım ve nakliye sırasında da paketleme sürecine de gelene kadar geçecek sürede, dilediğiniz gibi firmamızın hizmetlerinden faydalanabileceğinizi unutmayın. 

Eşyalarınız emin ellerde. Ayrıca bu süre boyunca karşılaşacağınız sorunları da sigorta yaptırdığınız eşyalarınızın herhangi bir problem durumunda, sizlere ödemesinin sigortacılar ile yapılacağından da emin olabilirsiniz. 

Şehir içi ve şehir dışı eşya nakliyatında eşyaların bir zarara uğramaması ve en kolay yoldan halledilebilmesi için firmamız müşterilerine en kaliteli yoldan hizmet vermek için elinden geleni yapmaktadır. Sigortalı bir şekilde şehir içi ve şehir dışı taşımacılık hizmetlerinde en uygun fiyat garantisini veriyor ve müşterilerimizin ceplerine zarar vermemeyi en içten düşüncelerimizle garanti ediyoruz.

Müşteri Odaklı Bir Paketleme Hizmeti

Müşterilerimizin güvenini,  konforunu, güvenliğini ve maddi açıdan cebini düşünerek hem en ekonomik fiyatlı hem de en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Asansörlü nakliye için aracımızda mevcut olup bu hizmeti de size kesintisiz şekilde sunan firmamız çok katlı binalara nakliye edilecek olan müşterilerine de yine en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Eşya Paketleme süresince küçük büyük demeden her türlü eşyanızı zarar görmemesi açısından şeffaf yumuşak hasara dayanıklı ve gelen darbeyi emen naylon kaplamalar ile çevreleyip bir zarar görmemesi için elimizden gelen hassasiyeti göstereceğimizden de emin olabilirsiniz. Balonlu ambalaj naylonu ile gerek elektronik gerek beyaz eşya gerek ise evdeki sıradan mobilyalarınız için kaplama malzemesi olarak kullanıp asansörlü veya normal taşıma işlemlerinde herhangi bir zarar görmelerini engellemekte ve bu güvenilir hizmeti size sunmaktayız.

Dilerseniz biz eşya paketleme sürecinde ekip arkadaşlarımız ile ilerlerken kendi gözleriniz ile gösterdiğimiz hassasiyeti kontrol edebilirsiniz. Eşyalarınız emin ellerde olduğunu unutmayın. Firmamız mobilyalarınızı ve eşyalarınızı kendi eşyası gibi koruyup bir zarar görmesinden kaçınacaktır. 

Dilerseniz eşyalarınızı sigortalayıp herhangi bir aksaklık ve kaza durumunda sigortacılarımız tarafından gerekli şekilde zararınızı ödeyip, sizi mağdur etmemek adına elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizi tercih ederseniz bu muhteşem fırsatların her birinden faydalanabilirsiniz. Firmamız lider konumda bu sektör de uzun yıllardır devam etmektedir.

 

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?