İstanbul Garantili Nakliyat

İstanbul Garantili Nakliyat

Şehir içi veya şehir dışı her türlü nakliyat işleriniz güvenli bir şekilde gerçekleştirirli. İstanbul’ da garantili nakliyat denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden olan firmamız asansörlü nakliyat ile işlerinizi kolaylaştırıyor. Eşyanız alındığı şekilde taşınır. Zarar gelmemesi adına korumalı bir şekilde eşyalarınız cinsine uygun paketlenir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul gibi metropol bir şehirde taşınma ve nakliye işleri oldukça karmaşıktır. Bizler ise profesyonel ekibimiz ile sizin nakliyat işinizi kolay bir şekilde çözüyoruz. İstanbul’da garantili bir nakliyat işlemi gerçekleştirmek istiyor iseniz bize ulaşmanız yeterlidir. İstanbul şehir içi nakliyat işlerinizi güvenilir ve garantili bir şekilde sizi yormadan yapıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimiz ile istenilen saat ve zamanda istenilen şekilde taşımanızı yapıyoruz.

Metropol bir şehir olan İstanbul yüksek binalarla kaplanmış bir haldedir. Dolayısı ile taşınma işlemleri göz korkutucu gelmektedir. Bizler ise sizlerin garantili nakliyat işinizde en baştan en sona kadar yanınızda olmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile çok kısa bir sürede taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Asansörlerimiz son teknolojiye uygundur.

Şehir içi taşınmalara göre şehir dışı taşınmalar hem maddi açıdan hem manevi açıdan oldukça yorucudur. İstanbul Şehirler arası nakliyat işlerinizde sizin yükünüzü hafifletiyor ve güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Anlaşılan günde ve saatte hazır bulunuyor ve sorunsuz ve garantili nakliyat sağlıyoruz.

İstanbul Garantili Nakliyat Firması

Nakliyat işlemi gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından en doğruyu bulmak önemlidir. Özelliklede büyük şehirlerde iyi bir araştırma yapılması gerekir. Firmamız size garantili nakliyat garantisi vermektedir. Görüşmeye geldiğiniz zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Görüşmeye geldiğinizde lütfen istediğiniz her işlemi ayrıntıları ile bildirin. Her ayrıntıyı bildirmek taşınma esnasında sorun yaşamamak adına çok önemlidir. Çünkü bu bilgilere dayanarak personel sayısı ve araç büyüklüğü ayarlanacaktır.

Garantili Nakliyat Aşamaları

İlk olarak görüşme sağlanır ve karşılıklı olarak şartlar söylenir. Görüşme esnasında sözleşme yapılır ve eğer istenirse sigorta yaptırılır. Taşınacak eşyaların durumu belirtilir. Taşınacak eşyaların ne şekilde taşınacağı belirlenir. Montaj ve demontaj dâhil mi anlaşılır. Taşınılacak yerin kat durumu ve sokak durumu bildirilir. Aracı kullanacak kişinin bilgileri verilir. Plaka ve aracı kullanacak kişinin telefon numarası müşteriye verilir. Anlaşma sağlandıktan sonra belirlenen gün ve saatte araç ve personeller gelir.

Demontaj dahil anlaşıldı ise eşyalarınızın demontajı sağlandıktan sonra paketleme kısmına geçilir. Eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde cinsine göre korumalı bir şekilde paketlenir. Ardından araca asansör yardımı ile yüklenir. Yol boyunca eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınacağından emin olabilirsiniz. Araç taşınılacak yere ulaştığı zaman aynı şekilde asansör yardımı ile eşyalarınız taşınır.    Anlaşmanızda montaj dâhil ise eşyalarınız taşındıktan sonra montaj kısmına geçilir. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz eşyalarınızın montajını sağlar.  Elbette ki garantili nakliyat hizmetlerinin tam olarak profesyonel bir hizmet olarak tanımlanması mümkün olmaktadır. Böylece bu hizmetlerin sunulmasına aracılık eden firmalar da yüzde yüz profesyonel olmak durumundadır.

İstanbul Garantili Ev Taşıma Şirketleri

Artık taşınma işlemleriniz işte bu kadar. Günler öncesinden eşya toplamaya, koli aramaya ve nakliyat aracı aramanıza gerek yok. Bizimle iletişime geçin siz sadece sözleşmeyi yapıp adres bildirin. Gerisiniz biz hallederiz. İstanbul’ da nakliyat denilince ilk akla gelen isimlerden olan firmamız bugüne kadar yapmış olduğu işlerle garantili nakliyat olara adını duyurmuştur. Firma olarak yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Anlaşma kısmından, sözleşmeye, taşınma işlemine ve taşınma esnasında olabilecek herhangi bir duruma kadar yaptığımız işin arkasındayız. İçiniz rahat bir taşınma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bizlerde sizlere hizmet sunmaktan gurur duyarız.

İstanbul evden eve nakliyat

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?