Müşteri Yorumları

Gayda Nakliyat olarak;
Bizden taşımacılık, depolama vb. hizmetler alan müşterilerimizin Firmamız hakkındaki ön görüşlerini paylaşabileceği Müşteri Yorumları Sayfamızı sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız. İstanbul evden eve nakliyat sektörünün profesyonel nakliyat şirketlerinden olan firmamız her zaman düşüncelerinize önem vermekte ve sunmuş olduğunuz değerlendirmeleri dikkate alarak yoluna devam etmektedir.

İşimiz, Taşımacılık olabilir Fakat Amacımız Düşünce özgürlüğü 🙂

Ziyaretçi Yorumları (101)
 1. Mesut ÖNAL dedi ki:

  Güzel bir şekilde iletişim kurabildik, oldukça ilgili davrandılar.

 2. Ahmet Üstün dedi ki:

  Bu firmayı internet üzerinden buldum. Bundan sonra bir taşınma durumum olursa tekrardan bu firma ile iş yapacağım.

 3. mert kaya dedi ki:

  Özellikle İstanbul merkezli nakliyat hizmetlerinde kusursuz bir firma diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim

 4. Cemal Gümüş dedi ki:

  İstanbul’a yeni taşındım ve taşındığım evde ev sahibi ile anlaşamadığım için çıkmak zorunda kaldım. Nakliye ekibini zaman konusunda biraz uğraştırdım fakat çok anlayışlı karşıladılar ve halden anladılar.

 5. Uğur akdağ dedi ki:

  Türkiye geneli de hizmet veriyor musunuz? İstanbul’da sizden hizmet almıştım. Çok memnun kaldım.

 6. Baran Geylani dedi ki:

  Özellikle ambalajlama işleminden çok memnun kaldım. Salon takımlarını temizinden taşıyabildiğimiz için özellikle hanım çok memnun kaldı 🙂

 7. Bilal Gürel dedi ki:

  Önceki sene komşumuz evini taşırken kullanmış ve memnun kalmıştı. Biz de onların memnuniyeti ile hizmet almaya karar verdik çok memnun kaldık.

 8. esra çelik dedi ki:

  Tam anlamıyla mükemmel kalitede bir nakliyat hizmetinden söz edebiliriz. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada hem İstanbul hem de Türkiye geneli hizmet veriyor diye biliyorum

 9. Sidar Kutlubay dedi ki:

  Öğrenciyim ve korona dönemi olduğu için boşu boşuna eve kira vermem gerekiyordu. Hemen gaydanakliyat ile iletişime geçip evi boşaltma kararı oldum. Abilerim çok sağ olsunlar öğrenci halinden anladılar çok yardımcı oldular. Çok memnun kaldım.

 10. gökhan ömür dedi ki:

  Yakın zamanda sizinle çalıştım. Memnun kaldım. Memnuniyetimi sizinle tekrar paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

 11. Ekrem dedi ki:

  Çok kaliteli bir şekilde hizmet veriyorlar. Güvenli ve sigortalı nakliyat hizmetleri için teşekkür ederiz. Taşınma sürecini çok kolay bir şekilde atlatmamızı sağladılar. Taşınmak için nakliyat firması arayanlara öneriyoruz.

 12. Abdullah yılmaz dedi ki:

  her zaman güleryüzlü bir hizmetle karşılaştığım için sizlere de öneririm. Kesinlikle arayın fiyat alın derim

 13. şengül nafiz dedi ki:

  Esasında ilk başlarda tereddütüm yok değildi. ancak evimi taşıdıktan sonra gördüm ki hakikaten sorunsuz ve tam da istediğim gibi bir taşınma işi oldu. Gayda ekibine teşekkür ederim.

 14. Ayşe dedi ki:

  Taşınmaya karar verdikten sonra uzun süre güvenli nakliyat firması aradık. Gayda nakliyat firması tüm ihtiyaçlarımıza cevap verdi. Uygun fiyatların yanında güler yüzlü hizmet ile birlikte bizi memnun ettiler. Çok rahat bir taşınma süreci geçirmemize yardımcı oldukları için tekrar teşekkür ediyoruz.

 15. Mehmet Eren dedi ki:

  Daha önce İstanbul içinde tercih ettiğim bir firma. Sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunuyor. Tüm Türkiye genelinde de hizmet veriyor diye biliyorum.

 16. Gökhan Çetin dedi ki:

  Profesyonel şekilde hizmet sunan sayılı firmalardan. İleri zamanlarda nakliyat ihtiyacımda tekrardan kesinlikle tercih edeceğim.

 17. Can Yıldız dedi ki:

  İstanbul bölgesinde daha önce hizmet almıştım. Sonuna kadar memnun kaldım, acaba Türkiye genelinde de hizmet veriyor musunuz?

 18. Hüseyin dedi ki:

  Kirada oturduğumuz için belirli sürelerle taşınma ihtiyacı duyabiliyoruz. Uzun zamandır tercih ettiğimiz gayda nakliyat her zaman yanımızda olmaya devam etti. Dürüst ve güvenilir insanlardan oluşan personeller çok başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Tüm isteklerimizle ilgilenerek bizimle iletişim kurmaya özen gösteriyorlar. Sundukları kaliteli hizmetlerden dolayı tüm çalışanlara teşekkür ederim.

 19. Sefa Deveci dedi ki:

  Yeni eve taşınacaktım ve eşyalarıma zarar gelmesinden endişe duyuyordum. Asansörlü nakliyat beklediğimden de iyi bir şekilde eşyaların gayet iyi taşınmasını sağladı

 20. Fulya Öztürk dedi ki:

  Son derece memnun kaldığım bir nakliyat firması. Mobilyalarıma hiç bir zarar gelmeden taşınmasını sağladıkları için teşekkür ediyorum.

 21. Aylin Acar dedi ki:

  Taşınma kararı aldığımız zaman sürecin zorlu geçeceğini düşünmüştük. Gayda nakliyat ailesiyle tanıştıktan sonra bu düşüncenin yanlış olduğun fark ettik. Eskiden çok zorlandığımız taşınma işini kolay bir şekilde yapmamızı sağladılar. Yüksek kattaki bir daireye taşındığımızdan dolayı asansörlü araçlarını kullandılar. Çok kısa bir süre içinde taşınma sürecimiz sona erdi. Tüm personellere teşekkür ediyoruz.

 22. Ayşe Kaya dedi ki:

  İstanbul’da nakliyat firması arayanlar için önerebileceğim tek firma. Türkiye genelinde de hizmet veriyorlar. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

 23. Mustafa Ünlü dedi ki:

  Şimdiye kadar farklı nakliyat firmaları aracılığıyla taşınmıştık. Taşınma işlerinde firmaların sunduğu hizmet çok önemli oluyor. Gayda firması istediğimiz tüm hizmetleri kaliteli bir şekilde sundu. Bizimle iletişim kurmaya önem vererek sorun yaşamamızı sağladılar. Tüm personellerin güler yüzlü bir şekilde davranması da çok iyi bir şey. Tekrardan verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.

 24. Seher Yıldırım dedi ki:

  Çalıştığım firmanın farklı bir şehirde açacağı şubeye beni yönetici olarak göndermek istemeleri, açıkçası hem benim için ödül oldu, hem de eşyalarımı nasıl hasarsız götürebileceğim konusunda kaygılanmama neden oldu. Ancak bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdığım Garda nakliyat sayesinde telaşımın boşuna olduğunu anladım. Tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler…

 25. Nevzat Ahçı dedi ki:

  Bu güne kadar pek çok nakliye firmasından hizmet aldım. Ancak, işinin ehli olan ve nakliye edilecek eşyalarımı büyük özenle taşıyan Gayda nakliyat firması gibi bir firmayla hiç çalışmadım. Emeklerine sağlık..

 26. Deniz Görgün dedi ki:

  Eşyalarımın manevi değeri benim için çok önemlidir. Bu nedenle ev değiştirirken İstanbul içerisindeki firmaları epeyce araştırdım. Gayda nakliyat ile çalışırken açıkçası endişelerim vardı. Ancak, taşınma esnasında herhangi bir zarar görmeden ve kendi eşyaları imiş gibi büyük özen göstermelerini takdir ettim. İyi ki sizleri seçmişim..

 27. Güler Sabuncu dedi ki:

  Gerek titiz ve düzenli çalışmaları gerekse saygılı yaklaşımları ile herkese tavsiye edebileceğim bir firma..

 28. Tamer Yiğitoğlu dedi ki:

  Hizmeti sunarken gösterdikleri dikkat ve güler yüzlü tavırlarının yanında, oldukça profesyonel bir yaklaşım sergilediler. Bu nedenle aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Gayda nakliyat..

 29. Gül dedi ki:

  Ev nakliyesinde çalışanların saygılı ve özenli çalışmaları ile verilen hizmetten çok memnun kaldım. İstanbul içerisinde hizmet veren firmayı ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.

 30. Fatoş dedi ki:

  Yöneticilerin profesyonel çalışmaları ve iş takiplerinden memnun kaldım. Nakliye firması olarak standartların üzerinde, teşekkürler.

 31. Ahmet dedi ki:

  Eşyalarım özenle hasarsız yerine ulaştı. Çalışanlar tecrübeli ve zamanı iyi kullanıyorlar, teşekkürler.

 32. Gökhan dedi ki:

  Uzun arayışlardan sonra firmanın olumlu referansları neticesi tercih ettim ve çok memnun kaldım. Özenli ve güler yüzlü bir çalışma sergilediler. Teşekkürler

 33. engin dedi ki:

  İşlerini ciddiye alarak yapıyorlar. Eşyalarımın paketlenmesi özenli yapıldı. Zamanında gelip istediğim sürede evimi taşıdılar. Teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

 34. Mine Soysal dedi ki:

  Özenli çalışmaları ve her aşamada içimizi rahat ettirmelerini özellikle beğendik. Hiçbir sorun yaşamadan kaliteli bir hizmet aldık. Yakınlarıma tavsiye edeceğim.

 35. Merve küçük dedi ki:

  Taşınmak benim için hep çok sıkıntılı bir süreç olurdu. Ancak bu artık değişti. Uzun bir mesafe olmasına rağmen firmanın dikkatli çalışması ve sundukları hizmet sayesinde en kolay taşınma anısını yaşadığımı söyleyebilirim

 36. Hamiyet genç dedi ki:

  Mal canın yongasıdır denir. Ben de her insan gibi eşyalarıma özenli davranılmasını isterim. Taşınma esnasında da herkes aynı hassasiyeti göstermiyor maalesef bu yüzden çok eşya kaybemişliğim oldu. Ama müşterilerle özenle ilgilenen gayda nakliyat ile bu sorunu çözdüm. Teşekkürler gayda nakliyat!

 37. Yüksel Uçar dedi ki:

  Özenli çalışmalarına ve güler yüzlü hizmet sunmalarıyla beni kendine hayran bırakan bir firma oldu. Şimdiye kadar aldığım en iyi taşımacılık hizmetleri arasında ilk sıralara yükseldi

 38. Ümmühan Gören dedi ki:

  Eşyalarımı sanki kendi eşyalarıymış gibi özenle taşıdılar. En ufak bir çizik bile görmedim çok memnun kaldım gerçekten ihtiyacı olan herkese önerim Gayda nakliyat olacak. Teşekkürler.

 39. Sema Ozcelik dedi ki:

  Eşyalarımın kırılmaması için çok özenli ve organize bir ekip olarak çalıştılar. Gerçekten kendi eşyaları gibi özen gösterdiler çok memnun kaldım

 40. Mustafa Demirci dedi ki:

  İstanbul gibi bir yerde gerçekten işini hakkıyla yapan ve aldığı paranın hakkını veren bir firmanın olduğunu sizden sonra anladık. Çok teşekkür ederiz emeğiniz için

 41. Uğur ÇALIŞKAN dedi ki:

  Nakliye işleri için bir günümüzü ayırmıştık ancak o kadar hızlı çalıştılar ki yeni evimize birkaç saat içinde taşındık. Hızlı ve özverili bir şekilde iş yapıyorlar herkese tavsiyemdir.

 42. Zafer dedi ki:

  Firma ile çalışmadan önce açıkcası korkuyordum. Eşyaların toplanması montaj ve demontaj süreci çok hoşumuza gitti. Elinize emeğinize sağlık kısa sürede evimi sorunsuz taşıdınız.

 43. Zaferbetül dedi ki:

  Nakliye konusunda en önem verdiğim konulardan biri eşyaların kırılmasıydı. Firmanız sayesinde eşyalara elimi sürmedim. Eşyalarım zarar görmeden özel paketler ile taşındı.

 44. İhsan dedi ki:

  Son derece dikkatli ekipleriniz var. Gerçekten nakliye firmalarına karşı olan ön yargımı kırdınız. Teşşekür ederimm

 45. Zeynep dedi ki:

  Başarılı bir şekilde evimde bulunan eşyaları taşıdınız. Gerçekten size teşşekür ederim. Nazik çalışanlarınız eşyalarıma benden daha çok önem verdi

 46. Meral dedi ki:

  İlk defa bir nakliye firması ile evimi taşıdım. Bina yapısı uygun olmadığı için asansörlü sistemi tercih ettim. Hızlı ve güvenilir bir taşıma oldu elinize sağlık

 47. Sümeyra Yıldırım dedi ki:

  Yeni bir ev aldığımız için taşınmak durumunda kaldık. Taşınmanın ne kadar zor geçebileceğinden korkarken Gayda nakliyat ailesiyle tanıştık. Bu kadar kaliteli bir hizmet vereceklerini biz de beklemiyorduk. Hem şirketin sahibine hem de personellere katkıları için teşekkür ediyoruz. İstanbul’da nakliyat firması arayanlara gayda taşımacılığı öneriyoruz.

 48. Ömer Çiçekli dedi ki:

  Kiracı olduğumuzdan dolayı belirli aralıklarla taşınıyoruz. Ailemle birlikte birçok taşınma süreci geçirdik. Nakliyat firmalarının özensizliği ve baştan savma tavırlarından sonra gayda nakliyatla tanıştık. Gerçekten tüm personeller güler yüzlü ve titiz bir şekilde çalışıyor. Ne isteğimiz varsa sonuna kadar yardımcı oldular. Her şey için teşekkürler.

 49. Yusuf Yılbat dedi ki:

  Uzun zaman boyunca hem internet üzerinden hem de arkadaş tavsiyesi ile birçok nakliyat firmasıyla görüştük. En sonunda gayda nakliyat şirketini tercih ettik. İlk başlarda şüphelerimiz olsa da taşınma günü geldiğinde çok doğru bir karar verdiğimizi anladık. İstanbul gibi kalabalık ve yoğun bir şehirde bir gün içinde taşınmamızı sağladılar. Herhangi bir zarar veya kaybolma gibi durum olmadı. Herkese öneriyoruz.

 50. Esra Ağrı dedi ki:

  Taşınma sürecinde nakliyat görevlilerin hizmetleri gerçekten çok önemli… Daha önce birçok kez taşınmış biri olarak taşınmanın zorluklarını iyi biliyorum. Ama gayda nakliyat hayatımdaki en rahat taşınma sürecini geçirmeme yardımcı oldu. Çok kısa süre içinde sorunsuz bir şekilde taşınmamı sağladılar. Çevremdeki arkadaşlarıma nakliyat şirketini her zaman öneriyorum. Personellere teşekkür ediyorum.

 51. Talha Gökmen dedi ki:

  Emekleri için tüm gayda nakliyat personellerine teşekkür ediyoruz. Eşyalarımızın çok olmasına rağmen kısa bir süre içinde nakliyat işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ambalajlama ve montaj gibi tüm ihtiyaçlarımızı yaptılar. Nakliyat görevlileri arasında farklı işlerden anlayan birçok personel bulunuyor. Eksiksiz ve kusursuz bir nakliyat hizmeti veriyorlar. Tekrardan teşekkürler…

 52. Gökhan Meral dedi ki:

  İstanbul gibi yoğun ve kalabalık bir şehirde taşınmanın ne kadar zor olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Daha önce Avrupa ve Anadolu Yakası arasında ev taşımıştım. Nakliyat şirketinin tecrübesizliği nedeniyle büyük sorun yaşamıştım. Bu sefer Gayda Nakliyat şirketini tercih ettim. Çok başarılı hizmet verdiler. Geçen sefer yaşadığım sorunları bu sefer yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

 53. Burak Mert dedi ki:

  İstanbul’un Fatih ilçesinde oturuyorum. Taşınmak için nakliyat firması arıyordum. İnternetten uzun zaman boyunca firmalar ile görüştüm. En son bu site üzerinden Gayda nakliyat ile iletişim kurdum. Anlaştığımız zaman diliminde adresime gelerek taşınmama yardımcı oldular. Nakliyat hizmetinden dolayı Gayda ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

 54. Ahmet Kahraman dedi ki:

  Evimde bulunan tüm eşyalarını güvenli bir şekilde taşıdılar. Çalışanların hepsi dürüst ve güvenilir kişilerden oluşuyor. Hızlı, sorunsuz ve rahat bir taşınma geçirmemi sağladılar. Teşekkür ediyorum…

 55. İsmet Erdoğan dedi ki:

  İstanbul içi taşınma ihtiyacımı karşılayan Gayda şirketine teşekkür ediyorum. Müşteri iletişimleri gerçekten çok kuvvetli. Ne zaman arasam hemen ulaşabildim. Hem telefonda hem de yüz yüze iletişimde çok başarılı işler çıkarttılar. Çalışanlara ve yöneticilere her şey için teşekkür ediyoruz.

 56. Şerife Aydoğan dedi ki:

  İstanbul’a yeni geldiğimiz için tecrübeli değildik. Hangi firmanın daha iyi hizmet verdiğini araştırdık. En son birkaç kişinin Gayda nakliyatı önerdiğini duyduk. Gerçekten önerildiği gibi çok başarılı ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyorlar. Hizmetler ve güler yüzlü iletişim için çalışanlara teşekkür ediyorum.

 57. Ali Vural dedi ki:

  İstanbul bölgesinde ikamet ediyorum. Nakliyat hizmetini kendilerinden aldığım için çok memnun kaldım tavsiye ederim.

 58. Yunus Emre Çevik dedi ki:

  İstanbul genelinde hizmet veren en güvenilir firma. Müşteri odaklı çalışmaları sayesinde hiç bir problem yaşamıyorsunuz.

 59. Ayşenur Balcı dedi ki:

  Mobilyaları koruma konusunda gerekli tüm önlemi alıyorlar. Sayelerinde özellikle ev hanımlarının mobilyalara zarar gelme konusundaki korkusu ortada kalkıyor. Hassas ve önem vererek mobilyalarımı taşıdılar. Kaliteli hizmet için teşekkür ediyorum.

 60. Hüsnü Karadağ dedi ki:

  Kaliteli hizmet ve profesyonellik konusunda bir numara olan firma. Tercih ederken içiniz rahat edebilir kendimi emin ellerde hissettim.

 61. Şeyma Kürkçü dedi ki:

  Taşınma süreci boyunca verdikleri emekleri için teşekkür ediyorum. Herhangi bir taşınma durumunda tekrardan tercih edeceğim. Gayda nakliyata sonsuz teşekkürler.

 62. Asım dedi ki:

  Evden eve nakliyat hizmeti aldığımız GAYDA profesyonel bir taşıma hizmeti verdi. Kaliteli ve güvenli olarak eşyalarım yeni evime taşımdı. Çok teşekkür ederim

 63. Mahir dedi ki:

  Nakliye talebimi anında karşıladınız. Arkadaşımın önerisi ile sizi keşfettim. İyi ki sizi tercih etmişim. Verdiğiniz hizmet beni çok memnun etti. Elinize ve emeğinize sağlık.

 64. Ayşe dedi ki:

  Ofisimi firmanız sayesinde sorunsuz bir şekilde taşıdım. Gerçekten sizlere çok teşekkür ederim. Ofis içinde yer alan eşyalar zarar görmeden yeni ofise hızlıca taşındı. Nazik ekibiniz için teşekür ederim.

 65. Beyza dedi ki:

  İlk defa evimi taşıdım. İlk başta çok çekindim. Eşyalarımın taşınması ve taşınırken zarar görmesi beni çok korkuttu. Ama sayenizde eşyalarımı güvenle taşıdık.

 66. Nurdaç dedi ki:

  Aradığım hizmeti geç olsada buldum. Ofis taşıma hizmeti sayesinde eşyalarımı aksilik olmadan taşındı. Ekibiniz uzman bir hizmet verdi. Teşekkür ederim.

 67. Burçin dedi ki:

  Nakliyemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiniz. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Bu süreçte verdiğiniz tüm emekleriniz adına teşekkür ederim.

 68. Gülce dedi ki:

  Evden eve nakliyat sürecini düşündükçe çok stres oluyordum. Ama sizin firmanız sayesinde artık taşınmayı düşünen herkese destek olacağım. Eşyalarımı kusursuz taşıyan uzman ekipleriniz sayesinde başım ağrımadan sorunsuz bir taşınma yaşadım. Çok teşekkür ederim.

 69. Ali dedi ki:

  Son derece sıkıntılı geçen bugünlerde ofisimi taşımak için çeşitli araştırmalar yapıyordum. Firmanızı iyi ki seçmişim, sizin sayenizde tüm iş yerimi hiçbir aksaklık yaşamadan taşıdım. Çok teşekkürler.

 70. Burçak dedi ki:

  Nakliye denildiğinde artık aklıma yalnızca siz geleceksiniz. Sayenizde hiçbir sıkıntı yaşamadan nakliyemi gerçekleştirdim. Çok teşekkürler Gayda Nakliyat.

 71. Ekin dedi ki:

  Mal canın yongası olduğu için taşımacılık işlemlerini düşündükçe çok sıkılıyordum. Fakat Gayda Nakliyat ile tanıştıktan sonra artık taşımacılık çok başka bir boyut aldı benim için. Sayenizde evimi sorunsuz bir şekilde taşıdım. Teşekkürler

 72. Kemal dedi ki:

  Sayenizde tüm nakliye işimi kolay bir şekilde hallettim. Ekibiniz çok planlı ve kusursuz olarak çalışıyor. Düşündüğümden de daha hızlı gerçekleşti her şey. Teşekkür ederim

 73. Sıla dedi ki:

  Evimi hiçbir sorun yaşamadan kusursuz ekip arkadaşlarınız sayesinde rahatlıkla taşıdım. Teşekkürler Gayda Nakliyat

 74. Leyla dedi ki:

  Kesinlikle nakliyede bir numara sizsiniz. Ofisimi sorun yaşamadan taşıdım ve böyle bir şeye ilk defa atılmıştım. Tüm korkularımın aslında sizin firmanızla ne kadar boş olduğunu gördüm. Teşekkür ederim

 75. Nurcan dedi ki:

  Taşımacılık gerçekten büyük bir meziyet isteyen alan. Fakat siz o kadar düzenli ve kusursuz çalışıyorsunuz ki sayenizde tek bir bardağım dahi zarar görmeden evime yerleştim. Çok teşekkürler

 76. Gizem dedi ki:

  Ev taşıma için de firmanızı tercih etmiştim, şimdi de ofis taşıma kararımda elbette aklıma ilk siz geldiniz. Ekibiniz çok güzel çalışıyor ve her bir eşyaya kendi eşyasıymış gibi davranıyor. Çok teşekkürler Gayda ekibi

 77. Fatih Akbaş dedi ki:

  Mobilyalarımızı titiz ve dikkatli bir şekilde paketleyerek taşıdılar. İstanbul’a yeni taşınmamıza rağmen süreci çok rahat bir şekilde geçirmemize yardımcı oldular. Emeklerinden dolayı tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz.

 78. Sercan Akbulut dedi ki:

  Aradığımız hizmeti bizlere sunan Gayda taşımacılık şirketine teşekkür ediyoruz. Üsküdar ilçesinde taşınmak için firma arıyorken bu firmayı bulduk. Gerçekten tüm çalışmalarını dikkatli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ev taşıma işlerimizi kolay bir şekilde yapmamıza yardımcı olmalarından dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.

 79. Murat Kartal dedi ki:

  Ofisimizi taşımak için nakliyat firması arıyorduk. Daha önce Gayda nakliyattan hizmet almış olan arkadaşımın tavsiyesiyle firmaya ulaştım. Ofis taşımacılığında yaptıkları tüm uygulamaları detaylı bir şekilde açıkladılar. Taşınma sürecinin tamamında profesyonel çalışmalar yaptılar. Güvenli bir şekilde hizmet verdikleri için teşekkür ediyorum.

 80. Ayşe Şenal dedi ki:

  Kaliteli hizmetleriyle birlikte İstanbul’daki en iyi firmalardan biri olarak gösterebilirim. Hem elektronik eşyalarımızı hem de mobilyalarımızı titiz bir şekilde taşıdılar. Güvenilir ve güler yüzlü personellerle çalışıyorlar. Taşınma için firma arayan arkadaşlara öneriyorum.

 81. Hakan Sağlam dedi ki:

  İstanbul’da yaşayan arkadaşlarımın önerisiyle birlikte şehirlerarası taşımacılık için Gayda nakliyata ulaştım. Hem telefonda hem de yüz yüze görüştüğümüzde çok sıcak bir şekilde davrandılar. Dürüst hizmet kalitesiyle yaklaştıkları için herkese teşekkür ediyoruz.

 82. Meryem Çalışkan dedi ki:

  İnternet üzerinden denk geldiğim Gayda nakliyat hizmetlerini çok beğendim. Yorumları okuduktan sonra firmayı aramaya kadar verdim. Usta personellerle birlikte İstanbul’daki taşınma ihtiyaçlarımızı karşıladılar.

 83. Betül Bulut dedi ki:

  Daha önce çok kez taşınmak durumunda kaldığım için nakliyat uygulamalarının ayrıntılarını biliyorum. Birçok firma ile çalışmış olmama rağmen Gayda firması kadar kalitelisini görmemiştim. Herhangi bir sorun yaşamadan taşınmamı sağladılar.

 84. Betül Bulut dedi ki:

  Daha önce çok kez taşınmak durumunda kaldığım için nakliyat uygulamalarının ayrıntılarını biliyorum. Birçok firma ile çalışmış olmama rağmen Gayda firması kadar kalitelisini görmemiştim. Herhangi bir sorun yaşamadan taşınmamı sağladılar.

 85. Gazanfer Yağmur dedi ki:

  İlk defa taşınacağımız için hangi firmayı tercih edeceğimiz konusunda şüpheliydik. Gayda nakliyat güler yüzlü hizmetleriyle bizim kolay bir süreç geçirmemizi sağladı. Modern uygulamaları sayesinde ailecek çok rahat bir şekilde taşınmamıza yardımcı oldular. Güler yüzlü personellere teşekkür ederiz..

 86. Havva dedi ki:

  Eskişehir’e tayinim çıktığı için Eskişehir’e taşındım. Şehir değiştireceğim için taşınma şirketi konusunda uzun süre tereddüt yaşadım. Gayda Nakliyat ile çalıştığımda bütün tereddütüm sona erdi. rahat ve sorunsuz bir taşınma oldu. Teşekkürler Gayda Nakliyat

 87. SERTAÇ dedi ki:

  İstanbul’da yaşayan bir erkek olarak taşınma Gayda Nakliyat ile ev taşınma işimi yaptım. Çok memnun kaldım ve taşınacak olan arkadaşlarıma mutlaka Gayda Nakliyat ı tavsiye ediyorum.

 88. Bahar dedi ki:

  Ev değiştirecekseniz ve taşınma işiniz varsa düşünmeden Gayda Nakliyat ı seçin. Pişman olmayacaksınız.

 89. SELAHATTİN dedi ki:

  Annem ve babamın ani olarak ortaya çıkan taşınma işleri için Gayda nakliyat ile çalıştık. Corona salgını olduğu ve anne babam yaşlı olduğu için nasıl taşınacaklar diye düşünürken Gayda Nakliyat güvenli bir şekilde annemlerin eşyalarını taşıdı.

 90. FATMA dedi ki:

  1 yaşında oğlum var ve oğlum ile nasıl taşınacağımı düşünüyordum. Kuzenim Gayda Nakliyatı bana önerdi ve oğlum perişan olmadan evime taşındım.

 91. Nuray dedi ki:

  İş değişikliği nedeniyle Aydın’dan İstanbul a taşınmaya karar verdiğimizde nasıl taşınacağımız konusunda huzursuzdum. Taşıma şirketini İstanbul’dan arkadaşım ayarladı ve Gayda ile taşındım. Hiç sorun yaşamadım iyiki Gayda ile taşınmışım

 92. Gürkan Cem dedi ki:

  İlk defa taşınacaktım ama arkadaşlarım ve yakın çevremden duyduğum evden eve nakliyat firmaları hikayeleri hiç içaçıcı değildi. Gayda Nakliyat ile bütün bana anlatılan kötü hikayelerin tam tersi bir taşınma oldu. Taşınmak Gayda ile kabul olmaktan çıkıyor

 93. Yalçın dedi ki:

  Eşim çok titiz biri bu sebeple taşınırken taşıma şirketi konusunda çok araştırma yaptım. Eşim Gayda Nakliyat firmasının taşımasını ve verdiği hizmeti çok beğendi. Doğru seçim yapmışım.

 94. Meral dedi ki:

  İşyerimi taşırken Gayda firması ile taşıdım. Kısa sürede işyerimin taşınmasını ve yerleşmesini gerçekleştirdiler. böylece zaman kaybı olmadan yeni iş yerimde çalışmaya başladım. Güzel hizmeti için Gayda ya teşekkürler

 95. Salih Fatih dedi ki:

  Evden eve taşımacılık sektöründe 1 numaralı firma Gayda Nakliayttr. İşini düzgün yapıyor ve müşteri menuniyeti ilk sırada

 96. Fikret dedi ki:

  Gayda Nakliyat ile nasıl taşındığınızı anlamıyorsunuz. Taşınacaksanız Gayda Nakliyat firması ilk tercihiniz olsun

 97. Ercan Altun dedi ki:

  Pek yazmasınız sevmem, ama size teşekkür etmek için yazıyorum. Daha dün eşyalarım taşındı. Tam anlamıyla sorunsuz bir şekilde her şey istediğim gibi oldu. Tekrar teşekkür ederim.

 98. Esra Güney dedi ki:

  Taşınmak benim için her zaman sorun olmuştur. Ancak Gayda Nakliyat sayesinde artık taşınmak oldukça rahat. Emeği geçenlere teşekkür ederi.

 99. Mustafa Kılıç dedi ki:

  İlginiz ve alakanız için teşekkür ediyor. Kesinlikle sizi tüm dostlarıma tavsiye edeceğim. Özellikle bizim ekibe ayrıca teşekkür ederim. Çok iyi çalıştılar.

 100. Sefa Güven dedi ki:

  Gayda Nakliyata özellikle teşekkür etmek istedim. Bundan sonra artık yeni bir nakliye firması aramama gerek yok. Çünkü tam da istediğim gibi bir firma buldum.

 101. Sevgi ateş dedi ki:

  Merhaba ben gayda nakliyatla iki kere ev taşıttırdım çok memnun kaldım..ekibi de çok ilgili güler yüzlü hiç bir zarar vermeden taşımaları gerçekleştirdiler…tüm mobilyalarımı eksiksiz olarak kurulumunu yaptılar ben evde olmadığım halde..eksik olan kolilerimi bile tamamladılar..adil beye ve ekibine çok tşk ler…gerçekten güvenerek nakliyatlarınız için anlaşabilirsiniz…

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?