Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Taşınma, bayanlar için yorulma ve zahmet anlamına gelirken baylar için bütçeden çıkacak para anlamını taşımaktadır. Bağcılar evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar insanların üzerindeki yükü ve zahmeti almaktadır. Kaliteli ve profesyonel olarak nakliyat yapan firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için fiyatlarını olabildiğince ekonomik tutmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmeti benzer firmaların sunmadığı konusunda iddialıyız.

Firmamızın bütün nakliyeleri belli bir sistem ve plan çerçevesinde gerçekleşir. Müşterilerimizin firmamızın hizmetlerini ve fiyatlarını öğrenmek için açtıkları telefon iş almaya dönüşmektedir. Çünkü telefonda bilgi veren elemanımız firmamızın hizmetlerini bütün sistematiğiyle anlatmaktadır. Evini taşımayı düşünen insanlar eşyalarının zarar görmemesi için uğraşırlar. Firmamız ise kullandığı gelişmiş cihazlar ve yeni dönem ekipmanları ile hasarsız taşıma yapmaktadır. Telefon aramasında müşteriler bütün sorularına cevap bulmak istemektedir. Sunduğumuz hizmet soru bırakmayacak kalitede olduğundan firmamıza olan talep çok fazladır. Firmamız Bağcılar evden eve nakliyat firmaları arasından birkaç adım öne çıkmaktadır. Nedenler;

  • Taşımayı yapan elemanların tecrübeli olması ve firmamızın sigortalı personeli olmaları.
  • Sözleşmesiz iş yapmamamız. Sözleşme ile kendi ve müşterimizin haklarını garanti altına alırız.
  • Paketleme için özel malzemeler kullanmamız ve asansörlü taşıma yaparak eşyalardaki hasar ihtimalini minimuma indirmemiz.
  • Eşyaların yoğunluğuna uygun büyüklükte çok sayıda araca sahip olmamız.
  • Nakliye neticesindeki olası hasarı karşılamamız.

Bağcılar Asansörlü Nakliyat

İnsanlar evlenirken veya evini yenilerken eşyalarını çok özenli seçerler. Bir evin eşyası için ciddi paralar harcanır. Yüksek fiyatlar ödenerek alınan ve manevi değeri olan eşyalarına zarar gelmesini istemeyenler Bağcılar evden eve nakliyat hizmetinden yararlanırlar. Bazı insanlar daha az fiyat vere nakliyat firmasını seçerler. Maksat zorla kazanılan parasını boşa harcamamaktır. Aslında profesyonel nakliyat firmasına verilen paralar asla boşa değildir. Çünkü amatör firmalar az para alır ama eşyalarınızda ciddi hasarlara neden olabilirler. Oluşan hasar maliyetiyle birlikte hesaplandığında sonuç çok farklı çıkmayacaktır.

Firmamız, müşterinin eşyalarını kendi eşyaları bilir. Zarar görmeden taşınabilmesi için sektördeki her türlü gelişmeyi takip etmektedir. Özel materyallerle paketlenen eşyalar asansörle indirilir ve çıkarılır. Böylece eşyalarda oluşabilecek hasar ihtimali en aza indirilir. Bağcılar asansörlü nakliyat çok popülerdir. Avcılar’ın özellikle yüksek sitelerde oturanları asansörlü taşımacılığı tercih etmektedir. Şirketimizin 37 m, 45 m ve 56 m uzunluğunda asansörü bulunmaktadır. Bina dışına kurulan asansörler normal asansörden farklıdır. Fakat özel mekanizmasıyla özel bölmesine konulan eşyaları dakikada indirir ve çıkarır. İnsan sırtında saatler süren taşınma asansörle çok kısa sürer.

Bağcılar Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi veya şehir dışına gerçekleştirilen taşınmalarda Bağcılar evden eve nakliyat hizmetleri kullanılır. Bağcılar, büyük bir ilçedir. Çok sayıda ailenin nakliyata ihtiyacı olduğundan ilçede firma sayısı oldukça fazladır. Yaz aylarında daha fazla yapılan nakliyat hizmetleri dolayısıyla firmalar çok dolu olmaktadır. Zorda kalmamak için taşınma vaktiniz gelmeden önce firmamızı arayarak randevu almanız gerekir. Araç ve elemanı sayımızın yeterli olmasından dolayı bir günde birden fazla taşıma yapabilmekteyiz. Diğer firmalara göre daha kaliteli hizmet sunan firmamız daha ekonomik bir fiyat vermektedir. Bağcılar şehir içi nakliyat hizmetlerinde fiyatları etkileyen unsurlar şunlardır;

  • Evin kaç odalı olduğu, beyaz eşyaların ve mobilyaların yoğunluğunun nasıl olduğu. Paketleme materyalleri ve araç büyüklüğü eşyalara göre ayarlanır.
  • Eşyaların kaçıncı kattan alınacağı ve yine kaçıncı kata çıkarılacağı. Zemin kattaki bir daire ile 17.kattaki dairenin taşınma zahmeti aynı olmayacaktır.
  • Taşınmada asansör kullanılıp kullanılmayacağı. Asansörsüz taşıma daha ucuzdur. Fakat eşyaların zarar görme ihtimali daha fazladır.
  • Paketlemeyi kimin yapacağı. Firmamız yaparsa biraz daha fazla olurken müşterimiz yaparsa fiyat düşer. Müşterimiz hayatında belki bir iki kere paketleme yaptığından pratik değildir. Eşyaları profesyonelce paketleyemez. Firmamızın tecrübeli elemanları çok hızlı ve profesyonel bir şekilde paketleme yaptıklarından hasar minimuma iner.

asansörlü evden eve nakliyat

Bağcılar Şehirler arası Nakliyat

İş değişikliği, atama gibi nedenlerden dolayı insanlar şehirlerini değiştirmek zorunda kalırlar. Her ne nedenle olursa olsun Bağcılar şehirler arası nakliyat firmaları taşınmanın zorluk ve zahmetinden sizleri kurtarmaktadır. Şehirler arası nakliyat ile şehir içinde yapılan nakliyat arasında sadece fiyat farklılığı vardır. Firmamız şehir içinde uyguladığı plan ve sistemi şehirler arasın da, şehirler arasın da kullandığı sistemi şehir içinde kullanmaktadır.

Araçlar şehir içine göre daha fazla mesafe kat edeceklerinden dolayı şehirler arası nakliyat biraz daha pahalıdır. Bağcılar evden eve nakliyat firmalarının hepsinde şehirlerarası daha fazladır. Bunun nedeni ülkemizde yakıt fiyatlarının fazla olmasından kaynaklanır. Araçların yaktığı benzin fiyatı nakliyenin fiyatını %50 oranında etkilemektedir.

İstanbul evden eve nakliyatİstanbul evden eve taşımacılıkİstanbul ev taşıma

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?