Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Ev, ofis gibi mekanların bir adresten başka bir adrese taşınması ciddi ve hassas bir iştir. Özen gösterilerek gerçekleştirilmesi gerekir. Eskiden bir kamyon, iki kişi tutularak taşınma işi gerçekleştirilirdi. Fakat böyle taşınmada yorgunluk ve hasar çok fazla olur. Zahmetsiz ve kolay taşınma için evden eve nakliyat firmalarından yardım alınmalıdır. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir ilçedir.

Bahçelievler’de çok sayıda firma bulunmaktadır. Firmalardan bazıları profesyonel iken bazıları oldukça amatördür. Amatörlerin bir kısmı fiyatları düşürerek müşteri çekmeye çalışmaktadır. Oysaki müşteriler bir kere taşındılar ve memnun kalmadılar sa bir daha asla o firmayı tercih etmezler ve çevrelerine de önermezler. Firmamız İstanbul ev taşıma firmalarının profesyonellerinin ilklerindendir. Firmamız personelinden aracına, paketleme malzemesinden asansörüne kadar her konuda titizdir. Planlı ve sistemli olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimizi diğerlerinden ayıran ayrıcalıkları şunlardır:

 • Taşımayı yapan elemanlar firmamızın sigortalı işçileri olduğundan daha hassastırlar. Kurumsal anlayışta hizmet vermektedirler.
 • Her birimde uzman elemanlarımız hizmet vermektedir. Örneğin araç yerleştirmeyi uzman bir elemanımız yaparken mobilyaların sökümü ve montesini mobilyacılar, makinaları ise teknik ekip kurmaktadır.
 • Paketlemek için sadece battaniye ve koli değil ekstra materyaller kullanmaktayız.
 • Asansör gibi teknik cihazlar kullanarak nakliyenin hızlı ve hasarsız olmasını sağlamaktayız.
 • Sözleşme yaparak müşterimizin ve firmamızın haklarını koruma altına alırız.
 • Araç filomuz zengin olup eşyaların yoğunluğuna göre uygun büyüklükte araçla nakliye yapmaktayız.
 • Taşıma neticesinde hasar olursa karşılamaktayız.

Bahçelievler Asansörlü Nakliyat

Evinizin eşyaları değerli mi? Herkesin evinin eşyası madden veya manen değerlidir. Bahçelievler evden eve nakliyat firmaları bunun farkında olarak hizmet sunmaya özen göstermektedir. Eskiden taşınırken bir tane kamyon kiralardık. Evin erkekleri ve yakın komşuların yardımıyla eşyalar merdivenlerden indirilir kamyona konulurdu. Bu şekilde yapılan taşınmada eşyalarda bir yangının vereceği kadar hasar oluşabilmekteydi. Taşıyan kişiler bilgisiz ve tecrübesiz olduğundan merdivenlerde indirirken eşyaları yüz yere çarparlar. Her çarpma eşyada hasara neden olur.

Hasarsız ve daha hızlı taşınma için Bahçelievler asansörlü nakliyat hizmetleri kullanılmalıdır. Normalde binanızda bulunan asansörü taşınan biri olduğunda yönetici kapatır. Kapatmakta haklıdır çünkü o asansörler yük asansörü olmadığından bozulur. Firmamızın kullandığı asansör binanın dışından dairenin balkonuna veya uygun camına dayandırılır. Özel bölmesine camdan veya balkondan yüklenen eşyalar bir iki dakikada aşağıda olur. Eşyalar hiç hasar görmediği gibi normalde saatlerde yapılan iş bir iki dakikada gerçekleştirilir.

Bahçelievler Şehir İçi Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yaparlar. Bahçelievler evden eve nakliyat firmalarında şehir için hizmetleri oldukça yoğundur. Bahçelievler İstanbul’un en yerleşik ilçelerindendir. İlçede oturanlar mecbur olmadıkları müddetçe ayrılmak istemezler. Ayrılmak zorunda kalırsa da yine İstanbul içini tercih ettiklerinden şehir içi nakliyata ihtiyaç duyarlar. Taşınmanız gerekiyor ve firma arayışında iseniz öncelikle yakın zamanda taşınan eş veya dostunuza danışın. Alacağınız önerileri değerlendirin. Bahçelievler şehir içi nakliyat firmasını internetten bulacaksanız bazı konulara dikkat etmelisiniz. Dikkat etmeniz gerekenler;

 • Firmanın internet sitesi olmalıdır. Varsa internet sitesini inceleyin ve hizmetlerine bakın.
 • Firmanın açık adresi ve sabit telefon numarasının internette yazıyor olması gerekir.
 • Referans taşımaları olup olmadığını inceleyin.
 • Taşıma yetki belgesi olup olmadığına dair bilgilere bakın. Gerekirse iletişim numarasını arayarak sorun.
 • Sitede müşteri yorumlarına yer verip vermediğine bakın. Müşteri yorumlarına yer vermek kendilerine olan güveni gösterir. Yorumların içeriklerini inceleyerek dikkate alın.

Bahçelievler Şehirler arası Nakliyat

Birçok kişi netten veya tavsiye üzerine firmamızla iletişime geçmektedir. Bahçelievler şehirlerarası nakliyat denildiği zaman firmanız ilk sıralarda yer almaktadır. Şehir içi ile şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizin plan ve sistemi aynıdır. Aynı kalitede ve profesyonellikte hizmet vermekteyiz. İkisi arasındaki tek fark fiyat farkıdır. Nakliyatta tek bir fiyat vermek doğru değildir.

Evden eve nakliyatta evin oda sayısı, paketlemenin kim tarafından yapılacağı, adreslerin kaçıncı katta olduğu, asansör kullanılıp kullanılmayacağı hatta bir veya iki adreste kullanılması bile fiyatları değiştirir. Firmamız fiyat belirlemesi yapabilmek için müşterimizden randevu alarak keşif yapmaktayız. Keşifte bütün bu kriterlerin cevaplarını alarak net fiyat vermekteyiz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde şehirler arası şehir içine göre daha pahalıdır. Pahalı olmasındaki esas neden araçların yaktığı yakıttır. Firmamızın verdiği şehirler arası nakliyat fiyatının neredeyse yarısını yakıt oluşturur. Mesafe ne kadar uzarsa fiyat o kadar yükselmektedir.

İstanbul evden eve taşımacılık

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?