İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

Taşınma işi için son yıllarda en fazla tercih edilen yöntem, nakliyenin bu işin uzmanı firmalar aracılığıyla yapılmasıdır. Çünkü, kişilerin bir yerden başka bir yere taşınırken yanlarında götürecekleri eşyaları kendi imkanları ile taşımaları çok zor hatta imkansızdır. Özellikle büyük eşyaların ve elektronik olanların sökülüp yeniden montajlanması bile ayrı bir uzmanlık gerektirir. Bir de buna taşımak için araç ve ambalaj malzemelerini de eklemek gerekir. İstanbul şehir içi nakliyat firması denilince akla ilk gelen firmamız, tüm bu hizmeti size sunmaktadır.

Nakliyenin hem maddi hem de manevi bir çok sıkıntı yaratabildiği aşikardır. Kişilerin taşınma işi, kendi isteği ile olmuyorsa bu ekstra bir problem demektir. Çünkü ne maddi ne manevi anlamda hazır olmayan insanların, taşınırken beraberinde götüreceği kıymetli eşyalarına zarar gelmesi, onların bir kat daha mağdur olmasına neden olabilmektedir.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Firmaları

Taşınma, hem maddi hem de manevi anlamda zorlu bir süreçtir. Kişilerin manen beklentilerini karşılayabilecek mi korkusunun yanında, ödeyecekleri ekstra ücretler, daha zor durumda kalmalarına neden olabilmektedir. Bunun için nakliye hizmeti sunan firmaları seçerken çok özen göstermeleri, mağdur olmamaları açısından son derece önemlidir.

Nakliye firmalarında ilk aranılan özellik, kişiye güven vermesi olmalıdır. Profesyonel kadrosu ve iş ahlakıyla hizmeti sunmasıdır. İstanbul şehir içi nakliyat firmaları açısından oldukca fazla seçeneğe sahip bir şehirdir. Ancak, iş ciddiyeti ile hareket eden ve müşteri güvenini kazanan firmamız, farkıyla onlardan sıyrılmaktadır.

Şehir içi Nakliyat’ta Sigortalı Taşımacılık

Kişiler için eşyalarının hem maddi hem de manevi değeri olabilir. Geçim şartı zaten çok zor iken, nakliye esnasında hasar görebilecek en küçük eşyanın maliyeti, insanlar için ek bir külfet demektir. Üstelik bu eşyalar, hatıra ya da hediye olabilir,  bu da değerini çok daha fazla artırabilmektedir. Günümüzde bunu önlemek adına büyük kentlerde ve başta İstanbul şehir içi nakliyat firmalarının bir çoğu, nakliye olunacak tüm eşyaları sigortalamaktadır.

Ancak, bu firmaların bazıları sigorta ücreti için maliyetinden çok daha fazla ücret talep etmektedir. Oysa ki firmamız, ekspertiz aracılığıyla değer konulan tüm eşyalarınıza, en uygun fiyat avantajı ve ekstra fazladan bir maliyet yüklemeden sigortalamaktayız. En büyük eşyadan en küçüğüne herhangi bir zarar gelmesi halinde ise zararı  anında karşılamaktayız. Böylece manevi olmasa da maddi değerini vererek, kısmen de olsa mağduriyetinizi  önlemekteyiz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

Göçlerin en yoğun yaşandığı İstanbul şehir içi nakliyat hizmetine de en çok ihtiyaç duyulan illerimizin başında gelmektedir. Bu nedenle, bir çok nakliye firması hizmet vermektedir. Ancak, bu işi firmamız gibi, hakkıyla yapan firma sayısı oldukça azdır. Öncelikle şehir içi taşıma isteyen kişilerin nakliye firmasından beklediği hizmetleri belirlemesi, daha sonra firma araştırmasını buna göre yapması gerekmektedir.Buna göre;

  • Öncelikle firma, güvenilir olmalı ve daha önceki müşterilerin memnuniyetini kazanmış olmalıdır.
  • Ekspertiz gibi hizmeti ücretsiz sunmalıdır.
  • Özellikle mega kent İstanbul asansörlü nakliyat hizmetine en fazla ihtiyaç duyan illerden biridir. Çarpık kentleşme nedeniyle, çok katlı evler ve dar binalar, nakliye esnasında eşyaların zarar görmesine neden olabileceği için, bu şehirde yaşayan kişilerin asansörlü taşıma hizmeti sunan firmaları tercih etmeleri gerekmektedir.
  • İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmaların şehir içi nakliye firmalarına göre daha kapsamlı çalıştığı bilinmektedir. Ancak bu, şehir içi nakliyenin daha az önemli olduğu anlamına gelmez. Aksine, şehir içi nakliye daha kısa sürede yapılabilen hizmet olsa da taşınma, şehir içinde çok daha yoğun olduğu için, daha fazla müşteri kazanmak adına daha dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Şehir İçi Nakliyede Depolama Hizmeti

Müşteriler eşyalarının bir kısmını ya da tamamını belirli bir süre depoda bekletmek isteyebilir. Bu da özellikle büyük şehirlerde örneğin İstanbul şehir içi nakliyat firmalarından beklenen bir hizmettir. Firmamız; bir noktadan alınan eşyaların belirli bir süre depomuzda bekletilmesini sağlamaktadır. Bunun için talep edilen ücret en asgari oranda tutulmakta ve tüm eşyalar güvenle saklanmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyatİstanbul ev taşıma

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?