Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Günümüzde genellikle ailenin hanımı da beyi de çalışmaktadır. Taşınma mevzusu olduğunda her iki tarafında omuzlarına büyük bir yük binmektedir. Eşyaları koymak için koliler bulunacak, iş dönüşü eşyalar paketlenecek, evin beyi yanına bulacağı bir iki kişiyle eşyaları taşıyacak. Bu birinci seçenek olup gerçekten yorucu ve zahmetli. İsterseniz evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Evden eve nakliyat ise ikinci seçeneğinizdir. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği bir ilçedir.

Evden eve nakliyatta yapacağınız şey firma ile görüşmeniz ve taşınacağınız günü belirlemenizdir. Firmamız Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasında en önde gelen firmalardandır. Tercihinizi bizden yana yapıp sözleşmemizi imzaladığımızda size sadece arkanıza yaslanıp taşınmanın aslında ne kadar kolay olduğunun farkına varmak düşer. Taşınmanızı firmamızla yaparsanız göreceğiniz faydalardan bazıları şunlardır;

 • Tek bir eşyaya bile elinizi sürmeden taşınabilirsiniz. Bütün eşyalarınızı yeni adreste olması gerektiği yerde bulursunuz.
 • Her gün eşya paketleyen deneyimli ve uzman elemanlarımızın paketlemesiyle eşyalarında en ufak bir hasar ve kırık olmaz. Sizin haftalar süren paketlemenizi elemanlarımız bir iki saatte bitirir.
 • Ev sahibi günlük hayatına devam ederken biz taşınmasını gerçekleştiririz.
 • Bütün tedbirlerimize rağmen hasar oluşması durumunda zararı karşılarız.
 • Bütün eşyalar alanında uzman kişiler tarafından sökülür veya yerleştirilir. Örneğin makineleri teknik ekibimiz çıkarır ve kurar. Mobilyalar ile mobilyacı arkadaşımız ilgilenir. Böylece yanlış işlemden dolayı hasar oluşması önlenir.

Başakşehir Asansörlü Nakliyat

Taşınma konusu olunca evin beyinde ayrı bir gerginlik hanımında ayrı bir stres olur. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetlerinden daha önce yararlanmadıkları için olabilir. Eski yöntemlerle taşınmak oldukça zor ve stresliydi. Eşyaların zarar görecek olması ise ayrı bir kaygı nedenidir. İnsanlar zorluklar içinde aldıkları mobilyalarının haklı olarak zarar görmesini istemezler. Eşyaların zarar görmemesi için evden eve nakliyat hizmetleri tercih edilmeli fakat bu firmalar arasında amatörler olduğu unutulmamalıdır. Tercih yapılırken dikkatli olunmalı ve firmamız gibi profesyoneller seçilmelidir.

Başakşehir asansörlü evden eve nakliyat

Firmamız eşyaların zarar görmemesi için nakliyat sektöründeki bütün yenilikleri yakından takip edip uygulamaktadır. Firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için şunlara dikkat etmektedir;

 • Paketlemeyi yapacak ve taşıyacak elemanlarımızı özel olarak eğitmekteyiz. Elemanların hepsi firmamızın sigortalı personeli olduğundan kurumsal adımıza yakışır hizmet sunmaya özen gösterirler.
 • Paketlemeyi sadece battaniye ve koli ile yapmayız. Gelişmiş ve son dönem materyalleri kullanırız.
 • Deneyimli personelimiz tarafından profesyonelce paketlenen eşyalarınızda kırılma ve hasar olmaz.
 • Hasar olmaması ve taşınmanın daha hızlı gerçekleşmesi için Başakşehir asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.
 • Her türlü kaza ve hasara karşı eşyalarınızı sigortalamaktayız.

Başakşehir Şehir İçi Nakliyat

Evden eve nakliyat yapıyorsak işimizi kusursuz yapmak üzere sistemimizi kurmalıyız. Başakşehir evden eve nakliyat firmalarından işlerini kusursuz yapan sayılı firma vardır. Firmamız bu firmalar arasındadır. Nakliyat alanında hizmet verebilmek için taşıma yetki belgesinin olması gerekir. Firmamızın Taşıma yetki belgesi bulunmaktadır. Belgenin anlamı, araçlarımızla, elemanlarımızla ve sistemimizle nakliye yapmaya uygun olduğumuzu göstermektedir. Son zamanlarda Başakşehir’de taşınmaların fazla olması belgesi olmayan ama nakliye yapan firmaların ortaya çıkmasına neden oldu. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmeniz için firma tercihinizi yapmadan önce taşıma yetki belgesini görmek isteyin.

Nakliye firmaları şehir için ve şehir dışına taşıma yaparlar. Başakşehir şehir içi nakliyat ile şehirlerarası nakliyat arasında sadece fiyat farkı vardır. Firmamız aynı planlı sistemi her iki hizmet için de kullanmaktadır. Firmamızın evden eve nakliyat işlemi şu şekilde gerçekleşir;

 • Öncelikle yetkili elemanımız müşteriden randevu alarak evinde keşif yapar. Keşiften kasıt eşyaları görmek, hangi aracın kullanılacağına, ne kadar ve ne tür paketleme malzemesine ihtiyaç olacağına karar vermektir.
 • Sözleşmenin imzalanması
 • Taşınacak eşyaların paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi
 • Eşyaların eski adresten yenisine nakledilmesi
 • Yeni adreste eşyaların müşterimizin istediği yere yerleştirilmesi

Başakşehir Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul’dan başka bir ile taşınacaksanız Başakşehir şehirlerarası nakliyat firmalarından yardım almalısınız. Şehir içi nakliyesindeki işlemler aynı şekilde yapılır. Firmamız araç seçiminde ve eşyaların araca yerleştirilmesinde ayrıca özenli davranır. Yol uzun olduğundan eşyaların yoğunluğuna uygun büyüklükte araç kullanmaktayız.

Araç eşyalara göre ne büyük ne küçük olmalıdır. Küçük olduğunda eşyalar üst üste gelir ve kırılmalar olur. Büyük olduğunda ne kadar sıkı sabitlersek sabitleyelim boş alandan dolayı sallanmadan dolayı yine hasar görebilmektedir. Uygun büyüklükteki araca elemanımızı belli bir sistemle koyup araç içindeki özel materyallerle eşyaları sabitler. Firmamız Başakşehir evden eve nakliyat firmaları arasında en geniş araç firmasına sahiptir. Bundan dolayı şehirlerarası nakliyede sorun yaşamamaktayız.

İstanbul evden eve nakliyatİstanbul evden eve taşımacılıkİstanbul ev taşıma

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?