İstanbul Ev Taşıma

04.09.2020
288

İstanbul Ev Taşıma

Ev taşıma evin hanımlarını ve beylerini strese sokan bir olaydı. Stres ve yorgunluk İstanbul ev taşıma hizmetleriyle daha önce taşınmamış olanlar için geçerlidir. Eski ev taşımalarda bir araba kiralanır, bir iki arkadaş gelir ve eşyalar sırtta merdivenlerden indirilir. Eşyaların toplanması ve paketlenmesi ise ev sahiplerine aitti. Evin beyi marketlerden koliler bulur veya satın alırdı. Evin hanımı ise günlerce eşyaları paketlemek için uğraşırdı. Paketleme konusunda profesyonel olmayanların yaptığı paketler içinden birçok eşya kırılmış bir şekilde çıkardı.

Mobilyaların sökülmesi, makinaların çıkarılması ve yeniden monte edilmesi ise tamamen ev sahibinin işidir. Taşınmanın bütün her şeyini evin sahibinin yapıyor olması ciddi anlamda yorucu ve zor bir iştir. İstanbul ev taşıma firmaları ev sahibinin üzerindeki bütün yükü almışlardır. Evden eve nakliyat ile her şey sistemli ve planlı bir şekilde firmanın elemanları tarafından yapılır.

İstanbul çok büyük bir kent. Her gün birileri bir yerden başka bir yere taşınmaktadır. Bundan dolayı nakliyat firmalarına olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Artan ihtiyacın karşılanması için açılan firmalardan bazıları profesyonel iken bazıları oldukça amatördür. Aradığınız hizmeti tam olarak alabilmek için bizim gibi profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmadan destek almalısınız.

İstanbul Ev Taşıma Şirketi

Çeşitli nedenlerden dolayı İstanbul dışında bir kente taşınmak zorunda kalabilirsiniz. İstanbul ev taşıma firmaları şehir içi ve şehir dışına nakliye yapmaktadır. Firmamız Türkiye’nin her yerine nakliye yapmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde geniş araç filomuzun faydasını görmekteyiz. Firmamızın farklı eşya yoğunluğuna uygun büyüklükte araçları bulunmaktadır. Çelik kasa olan araçlarımızın içinde eşyaların şehirlerarası yolculukta zarar görmesini engellemek için özel sabitleme materyalleri bulunur.

Zarar görmemesi için özenle paketlenen eşyalar İstanbul asansörlü nakliyat gereği mobil asansörlerle indirilir. Alınan eşyalar araç içini düzenleyen elamanımız tarafından yerleştirilir. İlk giren son çıkar mantığı ile araca yerleşim yapılır. Aracın boyutu eşyalara uygun değilse çeşitli sorunlar yaşanır. Araç büyük eşyalar az gelirse sabitleme yapılmasına rağmen uzun yolda sallanan eşyalarda hasar oluşabilir. Eşyalar fazla araç küçük olursa üst üste konulan eşyalar birbirine zarar verir. Firmamız yılların tecrübesine dayanarak eşyalara uygun büyüklükte araç kullanarak sorunu kökten çözer. Uzun yolda eşyalar hiçbir hasar görmeden taşınır.

asansörlü evden eve nakliyat

İstanbul Ev Taşıma Ücretleri

Evin eşyalarını bir adresten planlı ve sistemli bir şekilde alıp diğer adrese nakleden İstanbul ev taşımacılık hizmetleri belirli aşamalarla gerçekleştirilir. Aşamalar genellikle profesyonel firmaların hepsinde birbirine yakındır. Firmamız bütün aşamaları tecrübeli ve alanında uzman personeli ile gerçekleştirmektedir. Firmamızın ev taşıma aşamaları şöyle gerçekleşir;

 • Keşif aşaması: Müşterimiz telefon açtığında gerekli bilgiler verilir. Şayet hizmeti alma konusunda anlaşmaya vardıysak elemanımız müşterimizden randevu alır. Eşyaların bulunduğu evde yapılacak keşif randevusunda eşyalar görülür. Eşyalara göre araç belirlenir. Paketleme malzemeleri ayarlanır. Fiyat belirlemek için gerekli olan sorular sorulur ve fiyat netleştirilir.
 • İkinci aşamada sözleşme imzalanır. Taşınmaya dair bütün bilgilerin yer aldığı sözleşmeden bir tane bizde bir tanesi müşterimizde kalır.
 • Taşınma günü ve saatinde aracımız, elemanlarımız, malzemelerimiz ve asansörümüz hazır olur. Asansör kurulur, mobilyalar sökülür, makineler çıkarılır ve hepsi uygun materyallerle paketlenir.
 • Paketlenen eşyalar indirilerek araca yerleştirilir. Şehir içi nakliyelerde sabitlemeye dikkat edilir fakat İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetinde sabitlemeye daha fazla özen gösterilir.
 • Yeni adrese eşyaların nakli gerçekleştirilir.
 • Yeni adreste bütün eşyalar çıkarılıp ev sahibinin istediği yerlere yerleştirilir.

Firmamızı diğerlerinden ayıran nokta nakliye bittikten sonra ev sahibi ile eşyalarda hasar olup olmadığını kontrol ederiz. Hasar olmaması için çok dikkat etmemize ve tedbir almamıza rağmen varsa bir hasar karşılayarak hizmetimizi tamamlarız.

İstanbul Ev Taşıma Firmaları

Ev taşımada seçilen firmanın kalitesi ve sunduğu hizmetin profesyonel olması çok önemlidir. İstanbul ev taşıma hizmeti veren firma sayısı çok fazladır. Aralarından en iyisini seçmek gerekir. Zaten en iyi olanlar aslında vatandaşlar tarafından bilinmektedir. İstanbul’da kime sorarsınız sorun firmamızın adını vereceklerdir. Firma belirlemede önceliğiniz yakın zamanda taşınan arkadaşlarınıza sormaktır. Taşındıkları firmadan memnunlar mı? Veya önerebilecekleri bir firma var mı?

Aldığınız firma adını çıkanı internet üzerinden araştırın. İsterseniz de internette İstanbul şehir içi nakliyat veya şehirlerarası nakliyatta öne çıkan firmaları araştırın. Yaptığınız araştırmada öncelikle firmanın sitesi olup olmadığına bakın. Sitesi varsa sunduğu hizmetleri inceleyin. İletişim için sabit telefon numarası verilmişse arayıp aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Sizi tatmin eden cevaplar verirlerse artı olarak değerlendirin.

Gerekirse sitede verilen açık adrese giderek ofiste görüşme yapabilirsiniz. En önemli nokta müşteri yorumlarıdır. Müşterilerin olumlu olumsuz yorumlarını okuyarak genel bir bilgi edinin. Yorumları asla es geçmeyin. Taşınanlara sormanızda, internette araştırma yapmanızda ve müşteri yorumlarında karşınıza sadece firmamızın ne kadar profesyonel olduğu, personelimizin ne kadar tecrübeli ve güler yüzlü olduğu çıkacaktır.

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Belli bir sistemle gerçekleştirilen İstanbul ev taşıma fiyatları farklılık göstermektedir. Öncelikle şehir içi veya şehirlerarası yapılan taşımalar farklılık arz eder. Şehir içinde yapılan taşımalar şehirlerarasına göre daha ucuzdur. Bir şehirden diğer şehre giderken doğal olarak araç benzin yakmaktadır. Şehirlerarası nakliye fiyatlarımızda yakıt çok önemli bir unsurdur. Fiyatlarımızın yarısını yakıt oluşturur. Geriye kalan miktarda personel ücreti ikinci önemli etkendir. İş gücü şehirlerarasında daha fazladır. Bir personelimiz şehir içinde bir günde işini tamamlarken şehirlerarasında bazen birkaç gün çalışması gerekmektedir.

Şehirlerarası nakliyatta yakıt fiyatın %51’ine denk gelirken şehir içinde %11’lik bir dilime tekabül eder. Fiyatta yakıtın bu kadar etkili olmasının nedeni ülkemizde petrol fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklanır. Fiyatlar eskiye nazaran düştü. Bunda firmaların sayısının artışıyla birlikte oluşan rekabet etkili olmaktadır. İstanbul ev taşıma fiyatlarında etkili olan bazı hususlar vardır. Firmamız fiyat belirlemede şunlara dikkat eder;

 • Evin kaç odalı olduğu; eşyaların yoğunluğu fiyatlandırmada etkilidir.
 • Paketlemeyi kimin yapacağı; Firmamız paketlene için sadece battaniye ve koli kullanmaz. Beraberinde gelişmiş materyaller kullanır. Elemanlarımızı her gün paketleme yaptığından dolayı pratik ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı toplarlar. Sizin günlerce süren paketlemenizi elemanlarımız profesyonel bir şekilde birkaç saat içinde yapar. Müşterimiz dilerse paketlemeyi kendi yapabilir. Fakat eşyalarınızın zarar görmemesi için firmamızın yapmasını tavsiye ederiz.
 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı; Firmamız asansörlü taşıma yapmaktadır. Müşterimiz isterse bir, isterse iki yerde asansör kullanmayı tercih edebilir. Fiyat düşsün isteyenler asansörsüz taşımayı tercih etmektedir. Fakat şunu hatırlatmak isteriz ki personelimiz ne kadar profesyonel olursa olsun merdivenden taşımada eşyaların zarar görme riski asansöre göre daha yüksektir.
 • Eşyaları kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata çıkarılacağı

En Kaliteli İstanbul Nakliyat Şirketi

Günümüzde genellikle eşlerin her ikisi de çalışmaktadır. Ev taşıma mevzusu olunca insanlar vakitlerini eşya paketlemeye ve toplamaya ayırmak istememektedir. Zaten bütün yoruldukları için daha fazla yorulmak istemediklerinden dolayı evden eve nakliyat firmalarından hizmet satın alırlar.

Firmalar insanların üzerindeki yükü almaktadır. İstanbul ev taşıma firmalarından yardım alındığında eşyalardaki hasar riski minimuma indirilir. Yüklü paraların verildiği ve manevi değeri olan eşyaların zarar görmemesi, bir iki saatte yapılacak işler için müşterilerimizin günlerce uğraşmaması ve ellerini hiçbir eşyaya değdirmeden taşınabilmeleri için firmamızdan yardım almalarını tavsiye ederiz.

İstanbul evden eve nakliyat

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Adil KAYA
  Adil KAYA
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?