Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Ev, ofis, iş yeri gibi mekanlarda bulunan eşyaların sistemli ve planlı bir şekilde alanında tecrübeli elemanlarla başka bir adrese taşınmasına evden eve nakliyat denilir. Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olarak verildiği ilçelerdendir. Avcılar’da yeni bina yapımları çok fazladır. Ev alanlar veya evini yenileyenler sıklıkla taşınmaktadır. Firmamız, taşınmak isteyenlere en profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

İlçede evden eve nakliyata çok fazla talep olunca firma sayılarında son zamanlarda artış gözlendi. Firmaların artması aslında müşterilere olumlu yansımaktadır. Firmaların sayısı artınca amatör ve yeni açılanlar müşteri kazanabilmek için fiyatlarda indirim yapmaktadır. Rekabetin olduğu sektörde bizim gibi yılların profesyonel firmaları da indirim yaparak bazen zararına hizmet vermek durumunda kalmaktayız. Düşük fiyatla taşıtacağım derken eşyalarınızın zarar görmesine göz yummayın. Eşyalarınızdaki zarar size çok daha pahalıya mal olacaktır. Avcılar evden eve nakliyat firmaları arasında olan firmamızın en dikkat çekici özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Tecrübeli bir kadroya sahip olmak
 • Gelişen ve değişen teknolojik cihazları ve ekipmanları kullanmak
 • Sözleşme yaparak bütün detaylarına uymak
 • Taşıma yetki belgesine sahip olmak
 • Nakliye sonunda olması durumunda hasar karşılamanın gerçekleştirilmesi

Avcılar Asansörlü Nakliyat

Halk arasında taşınmanın bir yangın kadar eşyalara zarar verdiği söylenir. Profesyonel Avcılar evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerinde bu durum söz konusu değildir. Firmamız eşyaların zarar görmemesi için en son cihazları kullanmaktadır. Özellikle nakliyede kullandığımız asansör eşyaların hasarsız ve daha hızlı taşınması için çok büyük bir avantajdır. Asansör katlardaki mekanlardan eşyaları indirmek için bina dışına kurulan bir sistemdir. Çeşitli uzunluklara sahip olan asansörlerle 17. kat gibi çok yükseklere ulaşmak mümkün olmaktadır.

İnsan gücüyle eşyalar taşındığında merdivenler kullanılmaktadır. Firmanın elemanının kocaman ve çok ağır eşyaları sırtına alarak merdivenlerden aşağı indirmesi veya çıkarması gerekir. Taşıyan insan olduğundan yorulmaktadır. Yorulunca eşyayı koymak ve kaldırmak zorunda kalır. Bu indirme kaldırmalarda ve merdivenleri dönerken eşyalarda zararlar oluşabilmektedir. Avcılar asansörlü nakliyat hizmetinde ise mekanizma dışarıdan kurulur.

Paketlenerek hazırlanan eşyalar mekanizmanın taşıma bölümüne konulur ve anında aşağı indirilir. Veya yeni adreste eşya konulur ve bir iki dakikada eşya yüksek katlara çıkarılır. Eşyalar hasarsız taşınır. Merdivenlerde saatlerce süren taşıma asansörle dakikalar içinde bitirilir. Müşterilerimiz asansörlü hizmetimizi değil merdivenlerden taşınmasını isteyebilir. Tercihe saygılıyız fakat asansörlü taşımacılık her zaman müşterilerimizin faydasınadır.

Avcılar Şehir İçi Nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları birçok hizmeti bir arada vermektedir. Şehir içi, şehirlerarası nakliye, parça eşya taşıma, depolama gibi hizmetler Avcılar evden eve nakliyat firmalarının hizmetleri arasında yer almaktadır. Ev alan, evini yenileyecek olanlar uzun süredir Avcılar’da yaşıyorsa ve çevreye alıştıysa farklı bir yere gitmek istemez. Hele ki Avcılar dışına hiç çıkmak istemez. Şehir içinde yapılacak taşınmalarda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır.

Avcılar içindeki taşınmalar firmamızın şehir için taşımacılık anlayışına girmektedir. Avcılar şehir için nakliyat firmaları arasında firmamız şehir içinde sunduğu hizmetlerinin kalitesi ile bilinmektedir. Firmamız hizmetini şu şekilde gerçekleştirmektedir:

 • Müşterimizden gelen telefon üzerine eşyaları görmek, eşyalara göre paketleme malzemelerini ayarlamak, aracı ayarlamak ve fiyat verebilmek için randevu alırız. Şayet müşterimiz randevu vermezse soracağımız soruyla gerekli bilgileri edinmeye çalışırız.
 • Nakliyenin bütün detaylarının yer aldığı sözleşmeyi imzalarız. Sözleşmenin biri müşterimizde diğer bizde kalır.
 • Sözleşmede belirtilen tarih ve saatte aracımız, asansörümüz, paketleme malzemeniz ve elemanlarımızı hazır olur.
 • Eşyalar sökülür, çıkarılır ve hasar görmemesi için gelişmiş malzemelerle paketlenir.
 • Eşyalar asansörle indirilerek araca yerleştirilir.
 • Yeni adrese nakledilir.
 • Nakledildiği yerde eşyaların her biri yerli yerince koyulup, kurulumları ve monteleri yapılarak teslim edilir.

Avcılar Şehirlerarası Nakliyat

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda kalır. Avcılar şehirlerarası nakliyat hizmetleri evini farklı bir kente götürecek olanlara sunulur. Şehir içinde verdiğimiz hizmetle aynı kalite ve profesyonellik geçerlidir. Firmamızın taşıma yetki belgesi olduğundan şehirlerarası nakliyatta bir sıkıntı yaşamamaktadır.

Şehirlerarası nakliyat fiyatları Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerinde şehir içine göre daha pahalıdır. Pahalı olmasındaki en büyük etken aracın nakil süresinde yaktığı yakıttır. Yakıt fiyatlarının yüksek olması ve elemanların bir gün değil daha fazla çalışacak olması fiyatların artmasına neden olur. Firmamızın şehirlerarası nakliyat için istediği ücretin nerdeyse yarısı yakıttır. İşçilik ücreti yakıttan sonraki kalemdir.

İstanbul evden eve nakliyatİstanbul evden eve taşımacılık

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Adil KAYA
Adil KAYA
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?